Повідомлення
про оприлюднення регуляторного акта – проекту рішення Ропотуської сільської ради "Про місцеві податки і збори" на 2019 рік

24 травня 2018 року

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно – дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики на офіційному сайті Ропотуської сільської ради оприлюднюється регуляторний акт – проект рішення Ропотуської сільської ради «Про місцеві податки і збори» на 2019 рік та аналіз його регуляторного впливу.

Метою даного проекту рішення є: урегулювання правових відносин між Ропотуською сільською радою та суб’єктами господарювання щодо сплати місцевих податків та зборів.

Зі змістом зазначених матеріалів також можна ознайомитись на офіційному сайті Ропотуської сільської ради за посиланням:  ropotuha.uman-rayon.org.ua   у категорії «Регуляторні акти»  та щоденно (крім святкових і вихідних днів) у  Ропотуській сільській раді, тел, -9-73-31.

Зауваження та пропозиції будуть прийматись у письмовій формі протягом місяця (крім святкових, вихідних днів) за адресою: 20375 вул. Центральна, 4а ,с. Ропотуха, Уманського району Черкаської області.